preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Ivana Brlić - Mažuranić" Slavonski Brod

 > Naslovnica
Vijesti

Objava

Autor: ivana krešić, 22. 3. 2022.

Županijsko natjecanje iz vizualnih umjetnosti i dizajna učenika osnovnih i srednjih škola Brodsko- posavske županije

Konačna ljestvica rezultata- popis učenika koji su ostvarili sudjelovanje na županijskom natjecanju prema ukupnom broju bodova.

Na državnu razinu šalju se prva tri rada s ljestvice poretka. 

Konačna ljestvica učenika koji su ostvarili sudjelovanje na Županijskom natjecanju izložbi iz vizualnih umjetnosti i dizajna prema broju bodova- iz 1A kategorije- osnovne škole

RED. BROJ

Ime i prezime

škola

Stvaralačka komponenta, inovativnost

Likovni jezik i pojmovi

Likovna tehnika

korelacija

Ukupan broj bodova

1

Lara Benić

OŠ Bogoslav Šulek

5

5

5

5

20

2

Korina Mijić

OŠ Bogoslav Šulek

5

5

5

5

20

3

Matilda Udovčić

OŠ Vladimir Nazor

5

5

5

5

20

4

Petra Ačkar

OŠ Ivana Brlić- Mažuranić

5

4

5

5

19

5

Nina Opačak

OŠ Hugo Badalić

5

4

5

5

19

6

Tena Đurđević

OŠ Antun Mihanović

5

5

4

5

19

7

Barbara Princip

OŠ Antun Mihanović

5

5

4

5

19

8

Iva Kuštrin

OŠ Ivana Gorana Kovačića, Staro Petrovo Selo

4

5

5

5

19

9

Lorena Delač

OŠ Ivana Brlić- Mažuranić

5

4

5

5

19

10

Maja Dežmić

OŠ Antun Mihanović

5

4

5

5

19

11

Lorena Conjar

OŠ Vladimir Nazor

5

4

4

5

18

12

Lucija Čabraja

OŠ Hugo Badalić

5

4

4

5

18

13

Tea Vrkljan

OŠ Blaž Tadijanović

4

5

4

5

18

14

Maša Valjetić

OŠ Hugo Badalić

5

4

4

4

17

15

Patricija Miščančuk

OŠ Sibinjski žrtava

5

4

4

4

17

16

Jona Slišurić

OŠ Ante StarčevićA, Rešetari

4

4

4

4

16

17

Lucija Stvorić

OŠ Ivana Brlić- Mažuranić

4

4

4

4

16

18

Ema Kolodziej

OŠ Ivana Gorana Kovačića, Staro Petrovo Selo

4

4

4

4

16

19

Anja Popčević

OŠ Markovac, Vrbova

4

4

4

4

16

20

Petra Bušljeta

OŠ Markovac, Vrbova

3

4

4

4

15

21

Nika Alar

OŠ Bogoslav Šulek

5

3

3

4

15

22

Luna Đ. Mijić

OŠ Đuro Pilar

5

2

4

4

15

23

Lorena Gojković

OŠ Vladimir Nazor

4

3

3

4

14

 

 

Konačna ljestvica učenika koji su ostvarili sudjelovanje na Županijskom natjecanju izložbi iz vizualnih umjetnosti i dizajna prema broju bodova- 2A kategorija- srednje škole- gimnazije

RED. BROJ

Ime i prezime

škola

Istraživački proces

Likovni pojmovi, primjeri i znanje

Vizualno oblikovanje

Predmetna korelacija

Ukupan broj bodova

1.

Laura Zubak

Gimnazija Matija Mesić

5

5

5

5

20

2.

Luka Ivanišević

Gimnazija Nova Gradiška

5

5

5

5

20

3.

Robert Pavić

Gimnazija Matija Mesić

4

4

5

5

18

4.

Roberta Pintarić

Gimnazija Nova Gradiška

4

4

5

4

17

5.

Ena Jakovac

Gimnazija Nova Gradiška

5

4

3

5

17

6.

Selena Žepčan

Gimnazija Matija Mesić

3

3

4

5

15

 

Izložba radova bit će objavljena online- na našoj školskoj stranici. 




Oglasna ploča
 

Priloženi dokumenti:
Odluka o odabiru udzbenika[490].pdf

Korisni linkovi

 

Zakoni i propisi u OŠ

 

Kalendar
« Srpanj 2022 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji

Korisni linkovi

 > Yahoo



CMS za škole logo
Osnovna škola "Ivana Brlić - Mažuranić" Slavonski Brod / Zagrebačka 78, HR-35000 Slavonski Brod / www.os-ibmazuranic-sb.skole.hr / skola@os-ibmazuranic-sb.skole.hr
preskoči na navigaciju