ČESTITKA

Autor: IRENA HOLIK, 22. 4. 2021.

Svim učenicima i djelatnicima OŠ Ivana Brlić-Mažuranić čestitam Dan škole. Također, zahvaljujem članovima Školskog odbora, Vijeća roditelja, našem osnivaču Gradu Slavonskom Brodu te svim vanjskim suradnicima na podršci i dobroj suradnji.

U našoj školi puno je vrijednih i dobrih učenika koje ovim putem pohvaljujem. Također, zahvaljujem njihovim učiteljima i učiteljicama na nesebičnom radu i velikom trudu koji ulažu u njihovo obrazovanje i odgoj.

Ovom prigodom posebno bih istaknula neke učenike i njihove mentore, koji su ove godine postigli značajne rezultate na natjecanjima. Njihova imena pogledajte u nastavku:

1. Učenik Bruno Čičić sudjelovao je 21.4.2021. na državnom Susretu Lidrano 2021. u kategoriji pojedinačnih scenskih nastupa. Predstavio je našu školu kazivanjem poezije Jure Kaštelana " Jablani" te dobio izvrsne ocjene članova državnog prosudbenog povjerenstva za izbor teksta, jasnu dikciju i siguran nastup. Brunina mentorica je profesorica Višnja Kokanović.
  2. Dorian Stanić, osvojio je prvo mjesto na županijskoj razini Natjecanja mladih tehničara. Dorian je pozvan na državnu razinu Natjecanja koja će se održati u svibnju. Dorianova mentorica je profesorica Marija Alagić. Dorianu želimo puno sreće na državnom natjecanju i svi navijamo za njega!
  3. Ante Jukić, osvojio je treće mjesto na županijskom Natjecanju iz fizike. Antina mentorica je profesorica Melita Bognar.
  4. Vedran Matković i Šimun Pranjić dijele treće mjesto na županijskom Natjecanju iz povijesti. Njihov mentor je profesor Ivor Mikolčević.
  5. Šimun Pranjić, osvojio je drugo mjesto na županijskom Natjecanju iz biologije. Šimunova mentorica je profesorica Ivana Bešlić.

Svim ovim učenicima i njihovim mentorima od srca čestitam i zahvaljujem što su na ovako lijep način predstavili sebe i našu školu.

Ravnateljica:

Irena Holik