Proslavili smo 80 godina rada

Autor: Edita Kovačević Orešić, 26. 4. 2012.

Osnovna škola„Ivana Brlić- Mažuranić“

proslavila je 80 godina rada  u

petak, 20. travnja 2012.

Brojni gosti odazvali su se našem slavlju, brojni ravnatelji drugih škola, te posebno gosti iz  škole iz Našica gdje smo bili smješeni za vrijeme  ratnih mjeseci,  župnici, načelnik mjesnog odbora, te ostali gosti, roditelji, pa i gradonačelnik, koji je dao našoj svečanosti na važnosti. Uvodni govor održao je ravnatelj škole gosp. Vladimir Blekić, koji se osvrnuo na povijest škole, s obzirom da je ovo ipak obljetnici. Bogati umjetnički program izveli su učenici škole. Program su vodili Dajana Garić i Marko Gangur, i odradili su to vrlo profesionalno. Sve je započelo pjesmom i tamburom, a tako je i završilo. Predstavili su nam se brojni mali i veliki izvođači, pjevači, plesači, glumci i recitatori. Kao šećer na kraju ravnatelj je podjelio nagrade ovogodišnjim uspješnim učenicima i njihovim mentorima kao zahvalu za trud i rad koji su im donijeli uspjehe na natjecanjima.

Uživali smo u radosti, smijehu, pjesmi. Jako smo ponosni jer smo se trudili što bolje izvesti program kako bi svima pokazali da možemo i dalje biti odlični, posebni, kreativni i vrijedni toga što smo dio nadaleko poznate „šarene škole“.

Ostale fotografije pogledajte u fotogaleriji :)

« Ožujak 2024 »