REZULTATI NATJEČAJA „PRAVO NE MIJENJA SVE!“

Autor: Marija Vukoja, 21. 12. 2022.

Tijekom Mjeseca borbe protiv ovisnosti naša je škola provela likovni natječaj s temama ovisnosti o različitim sredstvima, od nezdrave hrane i računala do alkohola, cigareta, droge i kockanja. Plakati bi trebali biti edukativni te kroz vizualni i estetski efektan način privući pažnju i interes učenika kako bi uspoređujući plakate saznali osnovne informacije o pojedinoj ovisnosti i njenoj štetnosti. Gotovo svi razredi su sudjelovali i stvorili plakate koji na upečatljiv način govore kako i zašto napraviti ispravne odabire u životu.

Povjerenstvo sastavljeno od stručnih suradnika – pedagoginje Ljubice Badrov, psihologinje Monike Klasić i knjižničarke Marije Vukoja Naglić, računovotkinje Vanje Bano i ravnateljice Irene Holik pomno je analiziralo izložene radove i odabralo je po tri najbolja plakata iz razredne i predmetne nastave.

Treće mjesto u razrednoj nastavi osvojili su učenici iz Brodskog Varoša, 2.c. Nagrađeni su dječjim časopisima Smib.

Drugo mjesto osvojili su učenici 3. a razreda, a oni će čitanje časopisa zasladiti slatkim paketićem.

Prvo mjesto pripalo je učenicima 2.a i oni će svoju nagradu iskoristiti na školskom božićnom sajmu „Došašće na Budainci“– svaki učenik dobio je bon za palačinku.

Treće mjesto u predmetnoj nastavi osvojio je 6.a i to je slatki paketić za svakog učenika u razredu.

Drugo mjesto pripalo je učenicima 7.b - svaki učenik dobit će kupon za školski sajam.

Prvo mjesto i ispričavanac iz povijesti osvojili su učenici 8.b razreda!

Čestitamo pobjednicima i zahvaljujemo svima koji su sudjelovali i pridonijeli podizanju svijesti o štetnosti ovisnosti!

« Svibanj 2024 »